BBP Sakarya Teşkilatından Destici’ye Tam Destek - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
BBP Sakarya Teşkilatından Destici’ye Tam Destek SİYASET

BBP Sakarya Teşkilatından Destici’ye Tam Destek

BBP Sakarya Teşkilatından Destici’ye Tam Destek

Pazar günü Ankara’da yapılacak olan BBP Kurultayı öncesi İl Başkanı Cemal Can, Mustafa Destici’yi desteklemeye devam edeceklerini açıkladı.

BBP’den yapılan açıklama şu şekilde:

 18 Ekim 2020  Pazar günü Ankara’da yapılacak olan 11. nci Büyük Kurultayımızda, Cemal CAN’ın öncülüğünde Sakarya İl Teşkilatımız ve Tüm İlçe Teşkilatlarımız ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ’ ye Tam ve Eksiksiz Olarak  DESTEK Veriyoruz.  

Bu Kurultayda Birlik, Beraberlik ve Dayanışma olacaktır, Hatay’daki Kardeşlerimizin Sesini Sakarya’dan Duymak Zorundayız.  

Diyarbakır’daki Kardeşlerimizin, Analarımızın Acısını Edirne’den Hissetmek Zorundayız. Eğer Bu Coğrafyada Yaşıyorsak; Birlik Ve Beraberlik OLACAK. İnsanlar Birlik Ve Beraberlik İçinde Mutlu Yaşayacak. Bu Ülke Hepimizin Arkadaşlar.

Bizler Büyük Birlik Ailesi Olarak İ’lay-ı Kelimetullah’ ı Şiar Edinmişiz. Yolumuz Bir, İnancımız Birdir... Öyleyse Bu Kurultay’da Birlik Ve Beraberlik İçin Genel Başkanımız Mustafa DESTİCİ’ yi Desteklemeye Devam Edeceğiz. Hiç Kimse Birliğimizi Bozamayacak, İçimize Nifak Sokamayacaktır.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz