Yüce açıkladı: Büyükşehir Sağlık A.Ş.'yi kuruyor - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yüce açıkladı: Büyükşehir Sağlık A.Ş.'yi kuruyor GÜNCEL

Yüce açıkladı: Büyükşehir Sağlık A.Ş.'yi kuruyor

Yüce açıkladı: Büyükşehir Sağlık A.Ş.'yi kuruyor

TV264’te canlı yayına katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sağlık ve maske konusunda önemli açıklamalar yaptı.

ADAYORUM

Gazeteciler Zafer Tokuş, Safa Polat, Hakan Turhan ve Hüseyin Cumalı'nın sorularını TV26'te canlı yayında cevaplayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, her aileye 20’şer maske dağıtmayı hedeflediklerini ve sürekli olarak maske dağıtımı yaptıklarını belirtti.

Yüce açıklamasında, bazen maske ulaşmadığıyla ilgili sitemler alıyoruz ancak bütün gücümüzle çalışıyoruz her haneye maske dağıtımı yapacağız dedi.

Yüce açıklamalarında Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak Tarım A.Ş., Sera A.Ş. ve Fidan A.Ş.’nin ardından Sağlık A.Ş.’yi de kuracaklarını açıkladı.

Büyükşehir bünyesinde Sağlık A.Ş.’nin kurulması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan onay beklediklerini ve Sağlık A.Ş.’yi de Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan onay gelmesi halinde çok çabuk hayata geçireceklerini söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, maskenin ardından büyükşehir olarak dezenfektan üretimine de başlayacaklarını belirtti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz