Başkan Karakullukçu’dan Arifiye’ye Teşekkür Mesajı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Başkan Karakullukçu’dan Arifiye’ye Teşekkür Mesajı SİYASET

Başkan Karakullukçu’dan Arifiye’ye Teşekkür Mesajı

Başkan Karakullukçu’dan Arifiye’ye Teşekkür Mesajı

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde, üçüncü defa Arifiye Belediye Başkanlığına seçilmesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde, üçüncü defa Arifiye Belediye Başkanlığına seçilmesi dolayısıyla kendisine gösterilen yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle Arifiye’li hemşerilerine bir teşekkür mesajı yayınladı.
Karakullukçu mesajında;” Değerli Hemşerilerim; Arifiye'mizin 24 mahallesini ayrı ayrı selamlıyorum. Arifiye Belediye Başkanlığı görevini iki dönemdir sürdürüyorum. Sizlerin teveccühü ve sevgisiyle, hamdolsun üçüncü kez bu göreve seçildim. Bu güne kadar geçen süre içerisinde "İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet"  sözü doğrultusunda çalıştık. Bu zaman kadar bize güvenen, güvenmeyen oy veren, vermeyen dostlarımızın başını öne eğecek hiçbir tutum ve davranış içerisinde olmadık. Sizleri en iyi şekilde temsil ettik. Bundan sonra da en iyi şekilde temsil edeceğiz...
Sadece Arifiye için, Arifiye'li için hizmet üretmeye çalıştık. Mutlaka eksiklerimiz olmuştur. Yapamadığımız, yetiştiremediğimiz bir takım şeyler olabilir. Ancak, Arifiye'de uzun yıllardır konuşulan, proje olarak üretilen ne varsa gerçekleştirmek bize nasip oldu. 2009 ve 2014 yıllarında yapılan seçimlerde, halkımıza seçim beyannamemizde söz verdiğimiz ne varsa hepsini gerçekleştirdik. Fazlası var, eksiği yok. 
Bu güne kadar Arifiye'mize şehir kimliği kazandırabilmek için mücadele ettik. Bunda da önemli ölçüde başarılı olduk. İkinci dönemimizde "İstikrar sürsün, Arifiye büyüsün."   dedik. Arifiye'yi büyütmek için çok büyük hayallerimiz var ve bunu gerçekleştirmek için, projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bu projeleri gerçekleştirecek, güç, kararlılık, cesaret, özgüven Cenab-ı Allah'a çok şükür bizlerde var. Arifiye'li hemşerilerimle beraber hepsini yaparız. 
Sizden hizmet etmek için Belediye Başkanlığı seçimlerinde oy isterken; "Bu gün kapınızı ben çalışıyorum, 5 yıl sonra yaptığımız hizmetler kapınızı çalacak" demiştim. Vicdanen rahatım. Yaptıklarımız ortada. Hizmetlerimizle kapınızı çalıyoruz. Arifiye'nin nereden nereye geldiğini hep birlikte görüyoruz. Yaptığımız proje ve girişimlerle Arifiye'miz çok daha güzel bir hale gelecek. Arifiye'mizde ne yaptıysak sizlerle birlikte el ele yaptık. Bunların hepsi büyük bir uyumun eseridir.
Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ile milletvekillerimiz, teşkilatlarımız, Arifiye’de bulunan tüm kurum ve kuruluşlar, partimiz ve vatandaşlarımızla sağladığımız uyum sayesinde, Arifiye'miz çok güzel hizmetlere kavuştu. Bu birlik ve beraberlik bozulmadığı sürece, daha birçok şeyi başarabiliriz. 
Büyük bir teveccüh göstererek Beni yeniden Belediye başkanlığına seçen Arifiye’li hemşerilerim başta olmak üzere, destek ve ilgilerini esirgemeyerek ziyaretimize gelen, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, kurum ve kuruluşlarımızın değerli yöneticilerine, muhtarlarımıza, esnaf ve sanayicilerimize çok çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” Dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz