Başkan Işıksu’dan, takipçisine “Denge” mesajı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Başkan Işıksu’dan, takipçisine “Denge” mesajı GÜNCEL

Başkan Işıksu’dan, takipçisine “Denge” mesajı

Başkan Işıksu’dan, takipçisine “Denge” mesajı

Sosyal medyayı çok iyi kullanan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Twitter’da Eray Türk isimli bir takipçisinin çevre ile ilgili hassasiyetine cevap vererek tebrik etti.

Sosyal Medyayı aktif olarak kullanan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Twitter’da Eray Türk isimli bir takipçisinin çevre hassasiyeti ile ilgili kendisine teşekkür etmesini cevapsız bırakmadı.

Eray Türk isimli Twitter kullanıcısı, başkan Işıksuya: “Sokakları ve çevreyi deterjanlı sularla yıkamadığınız için, suyu gereksiz yere harcamayıp, ekosisteme büyük zararlar vermediğiniz için kutluyorum Başkanım.” Diye yazdı.

Bu tebriğe kayıtsız kalmayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Eray Türk’ün tweetini alıntılayarak verdiği cevapta kamuoyunda biraz gözden kaçan çevre hassasiyetinin önemine vurgu yaptı.

Işıksu, o kullanıcıya attığı twette: “Kainatta denge çok önemlidir Eray kardeşim. Su, hayattır. Tedbirimizi alırken yarının suyunu da düşünmek bizim asli vazifemiz olmalı. Hassasiyetin için ben de seni tebrik ediyorum.” Diye yazdı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Bağımsız Türkiye26 Mart 2020, Perşembe - 17.12

O zaman ellerimizide sabunlu sularla yıkamayalım,evlerde bulaşıkları killi topraklamı yıkıyoruz,çamaşırlar ne ile yıkanıyor,pas at gol atayım dönemi değil yıkanacaksa sokaklar yıkanır.