Başkan Alemdar Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Başkan Alemdar Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi YAŞAM

Başkan Alemdar Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi

Başkan Alemdar Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan üniversite adaylarına başarılar diledi.

YKS’nin eğitim noktasında öğrenciler için önemli bir basamak olduğunu belirten Başkan Yusuf Alemdar, “Bu sınav gençlerimiz ve onların aileleri için çok önemlidir ama ne her şeyin başlangıcı ne de sonudur.

Öğrencilerimiz okullarından uzak kaldıkları bu zor zamanlarda, emek ve fedakarlık göstererek sınava hazırlandılar. İnanıyorum ki emeklerinin karşılıklarını alacaklardır. Onları hayatın yeni bir safhasına taşıyacak olan bu sınav elbette önemlidir ancak bu sınav hiçbir şeyin de sonu değildir.” dedi.

Okullar Dezenfekte Edildi

Sınav yapılacak olan okullarda dezenfekte çalışması gerçekleştirildiğini ve bu noktada öğrencilerin gönül rahatlığıyla hareket edebileceğinin altını çizen Alemdar, “Bu süreçte öğrencilerimizi stres ve sıkıntıya sokacak durumlardan da kaçınmalıyız.

Sınava büyük bir özveriyle hazırlanan değerli öğrencilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz