"Bardağın Boş Tarafına Biraz Daha Odaklanmalıyız" - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
"Bardağın Boş Tarafına Biraz Daha Odaklanmalıyız" SİYASET

"Bardağın Boş Tarafına Biraz Daha Odaklanmalıyız"

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, "Bizler bardağın dolu tarafına bakarken boş tarafına ihmal etmiyoruz ama biraz daha odaklanmalıyız" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, partisinin milletvekilleri, İl Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Düzenlenen kahvaltı programına Yavuz’un dışında AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı.

Toplantıda konuşan Çiğdem Erdoğan Atabek, "Bu toplantıdan çıkarken öğreneceğim şey şu: bizler bardağın dolu tarafına bakarken boş tarafına ihmal etmiyoruz ama biraz daha odaklanmalıyız. Sizler de bardağın boş tarafına bakarken yer yer dolu tarafına bakarak onu da ifade etmeniz gerekiyor. Milletvekillerinin işleri kolay değil. Gazetecilikte zor bir meslek. Bizler sizi anlamaya çalışıyoruz. Zannediyoruz ki ilerleyen günlerde sizler de bizi daha iyi anlayacaksınız" dedi. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz