Ayhan Sefer Üstün paylaşımla 'Yeni oluşum' dedi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Ayhan Sefer Üstün paylaşımla 'Yeni oluşum' dedi SİYASET

Ayhan Sefer Üstün paylaşımla 'Yeni oluşum' dedi

Ayhan Sefer Üstün paylaşımla 'Yeni oluşum' dedi

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun yeni siyasi hareketinde Sakarya'dan 4 dönem milletvekilliği yapan Ayhan Sefer Üstün'ün de adı bir süredir konuşuluyor.

Ak Parti'den 4 dönem Sakarya milletvekilliği yapan Ayhan Sefer Üstün gün içerisinde Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Facebook hesabından yayınladığı “31 Mart seçim sonuçları ve içinde bulunduğumuz siyasi şartlara ilişkin tespit ve tavsiyeler” başlıklı yazısını paylaştı.

Eski Başbakanlardan  Ahmet Davutoğlu'nun yeni siyasi hareketinde Sakarya'dan 4 dönem milletvekilliği yapan Ayhan Sefer Üstün'ün de adı  bir süredir konuşuluyor. 

Davutoğlu'na yakın isim olarak bilinen eski mililetvekili Üstün, bu yeni oluşumda yer almasına kesin gözüyle bakılırken,  Üstün sosyal medya hesabında  Davutoğlu'nun gün içerisinde Facebook hesabından yayınladığı "31 Mart seçim sonuçları ve içinde bulunduğumuz siyasi şartlara ilişkin tespit ve tavsiyeler" başlıklı yazısını paylaştı.

Bu yazıda Davutoğlu "metal yorgunluğu" ifadeleri ile teşkilatın küstürüldüğünü, ittifak sisteminin partiye zarar verdiğini ileri sürmüş AK Parti'ye "yenilenme" çağrısı yapan Davutoğlu, partili cumhurbaşkanlığı uygulamasının yeniden değerlendirilmesi gerektiğini kaydetmişti.

Üstün, Davutoğlu'nun bu paylaşımını da sosyal medya hesabındaki takipçileriyle paylaştı

Ak Parti eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün adı Sakarya'da Davutoğlu'nun kuracağı yeni partinin kurucuları arasında geçiyor..

Sakarya'da kulislerde Ak Parti'nin küskünlerinin yeni oluşumda yer alacağı ifade ediliyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz