Arkadaşını çay içerken öldürmüştü... GÜNCEL

Arkadaşını çay içerken öldürmüştü...

Arkadaşını çay içerken öldürmüştü...

Hafta sonu Pamukova Çarşı Camii yanındaki çay bahçesinde kavgalı olduğu arkadaşının ensesinden ve sırtından tabancayla vurarak öldüren Fahri A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Geçtiğimiz hafta sonu Pamukova ilçe merkezindeki Çarşı Camisinin yanındaki çay bahçesinde meydana gelen olayda, 65 yaşında Fevziye mahallesinden büyükbaş hayvancılık yapan Ahmet Er, arkadaşlarıyla çay içtiği sırada arkadaşı olduğu öğrenilen Fahri A.ın (77) silahlı saldırısına uğramıştı.

Ensesine ve sırtına isabet eden mermilerle ağır yaralanan Ahmet Er yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayıp hayatını kaybetmişti.

Olayın ardından zanlı Fahri A.kısa süre sonra polisler ekipleri tarafından olayda kullandığı silah ile yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Zanlı Fahri A.'ın , Ahmet Er ile 15 gün önce bir birlerine yumruk atarak kavga ettiklerini kendisine yumruk attığı ve hakaret ettiği için vurduğunu itiraf etti. Cinayet şüphelisi çıkarıldığı mahkemece "Kasten Adam  Öldürme" suçundan  tutuklanarak Ferizli cezaevine gönderilirken, olayda hayatını kaybeden Ahmet Er'in cenazesi Fevzi'ye Mahallesinde kılınan cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz