Arazi kavgasında kan aktı: Hendek'te pompalı dehşet! GÜNCEL

Arazi kavgasında kan aktı: Hendek'te pompalı dehşet!

Arazi kavgasında kan aktı: Hendek'te pompalı dehşet!

Arazi anlaşmazlığı nedeniyle aralarında tartışma çıkan kişiler arasından bir kişi, eniştesini ve yeğenini pompalı tüfekle yaraladı.

Hendek'te Arazi anlaşmazlığı nedeniyle aralarında tartışma çıkan kişiler arasından bir kişi, eniştesini ve yeğenini pompalı tüfekle yaraladı.

Hendek Aksu Yurt Mahallesinde meydana gelen olayda, aralarında arazi anlaşmazlığı olduğu öğrenilen C.I. eniştesi H.Ö. ve yeğeni İ.Ö.'yü bahçede çalıştıkları esnada yanlarına giderek yanında getirdiği pompalı tüfekle ateş etti.

Zanlı, yeğeni İ.Ö.'yü ayaklarından, tüfeği elinden almak isteyen eniştesi H.Ö.'yü de tüfek kabzesi ile yaralayarak olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Olay sonrası vurularak her iki ayağından yaralanan İ.Ö. ve H.Ö. bulundukları bahçeden tarım makinesi olarak tabir edilen patpat aracı ile Dikmen Grup yoluna çıkartılarak olay yerine gelen 112 acil servis ekiplerince Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı.
 
Yaralılar burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilirken, yeğeni ve eniştesini yaralayarak olay yerinden kaçan C.I.'nın olaydan bir süre sonra jandarma ekiplerine teslim olduğu öğrenildi.
 
Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz