"Arap Yusuf" Lakaplı Yusuf Ziya Akcan Tahliye Oldu - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
"Arap Yusuf" Lakaplı Yusuf Ziya Akcan Tahliye Oldu GÜNCEL

"Arap Yusuf" Lakaplı Yusuf Ziya Akcan Tahliye Oldu

Makas-1 Operasyonu kapsamında yargılanıp hapis cezasına çarptırılan Yusuf Ziya Akcan (Arap Yusuf) tahliye oldu.

Sakarya'da 2005 yılında çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik olarak yapılan operasyon kapsamında yakalanıp yargılandığı İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hapis cezasına çarptırılan ‘Arap Yusuf' lakabıyla tanınan Yusuf Ziya Akcan tahliye olduktan bir yıl sonra yakalanmış,mahkemece silahlı suç örgütü kurmak ve azmettirmek suçlarından tekrardan hapis cezasına çarptırılmıştı.

Çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan Sakarya'da 6ncı filo olarak bilinen çıkar amaçlı suç örgütü liderlerinden olduğu iddia edilen Arap Yusuf lakabıyla tanınan Yusuf Ziya Akcan yaklaşık 20 yıl sonra tahliye oldu. 

Bu gün tahliye olduğu cezaevi çıkışında yakınları ve sevenleri tarafından karşılanan Yusuf Ziya Akcan'ın fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

K EL20 Aralık 2019, Cuma - 06.30

ONA YANLIŞ MESAJLAR ATAN SAYGISIZDIR SAKARYA TARİHİNE MAL OLMUŞ MERT DELİKANLIYA GİDERLİ MESAJ YAZILMAZLÜTFEN HER ZAMAN ADALETLİ OLMUŞTUR VE HERZAMANDA GARİPLRİN YANINDA OLMUŞTUR HA DAHA ÖLMEDİK ÇARŞI PAZARDA BOYDAN BOYA DAHA İŞİMİZ VE YAŞAYACAK GÜNLERİMİZ VAR ŞÜKÜRLER OLSUN YÜCE YARADANA ASLA BOZULMADIK ÖLENE KADARDA BOZULMAYIZ İNŞLAH BEN SONUNA KADA ARKASINDAYIM YETERKİ SIKINTIYA DÜŞMESİN ZATEN ÖLECEZ BERABER ÖLÜRÜZ AMA BİR KAÇ KİŞİYDE BERABERİMİZDE GÖTÜRÜÜRÜX

kel rumuz22 Ağustos 2019, Perşembe - 19.12

degerli arkadaşıma geçmiş olsun der bundan sonraki hayatında saglık ve esenlikler dilerim