Altyapınız Yoksa Myfi Var - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Altyapınız Yoksa Myfi Var EKONOMİ

Altyapınız Yoksa Myfi Var

Altyapınız Yoksa Myfi Var

Sakarya’nın interneti Myfi, ayda 55 TL’den başlayan fiyatları ile kullanıcılara limitsiz ve kesintisiz internet hizmeti sunuyor. Myfi Sakarya’da altyapı sorunu yaşayan kullanıcıların kabuslarını sona erdiriyor.

ALTYAPISIZ İNTERNET
Sakarya’da birçok kullanıcının adeta kabusu haline gelen altyapı sorunu, Myfi ile tarih oluyor. Özellikleyeni yerleşim bölgelerinde ve yeni inşa edilen binalarda yaşanan altyapı sorunundan dolayı internet kullanmayan kullanıcıların imdadına Myfi yetişiyor. Altyapısız internetin Sakarya’daki adresi Myfi, ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz ve kesintisiz internetin keyfini yaşatıyor. Yüksek fiyatlı internet paketlerinden ve taahhütlerden bunalanlara ilaç gibi kampanyalar sunan Myfi, taahhüt gerektirmeyen Esnek Paketleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

LİMİT YOK TAAHHÜT YOK
AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi’nin ayrıca şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet seçenekleri de bulunuyor. Myfi ayrıca kullanıcılarına belli bir kotayı aştıklarında internetin kesilmesi gibi seçenekler sunmuyor ve özgür internet sağlıyor. Sakarya’da altyapısız internetin adresi Myfi’de ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret ve  taahhütsüz abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

 

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz