Ali İhsan Yavuz TV 264'te Gündemi Değerlendirecek - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Ali İhsan Yavuz TV 264'te Gündemi Değerlendirecek SİYASET

Ali İhsan Yavuz TV 264'te Gündemi Değerlendirecek

Ali İhsan Yavuz TV 264'te Gündemi Değerlendirecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz TV 264 her hafta Cuma akşamı yayınlanan Gazeteciler Soruyor'a katılacak.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz her Cuma akşamı TV264'de  yayınlanan  gazeteciler Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı, Hakan Turhan ve Safa Polat 'ın katılacağı  'Gazeteciler Soruyor'a' konuk olacak. Erenler'de bulunan Sakarya Park'ta saat 21.00'de başlayacak olan canlı yayında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Erenler'e yapılacak olan 250 yataklı Acil Durum Hastanesiyle ilgili olarak  gazetecilerin sorularını cevaplayacak.

Yavuz, 3 saat sürecek olan programda acil durum hastanesinin Sakarya için önceliğini anlatırken konuyla ilgili olarak gelen soruları da cevaplayacak.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz programda Sakarya Büyükşehir Belediyesine yük olan 17 Ağustos Depreminde kullandırılan 270 milyon liralık kredi , Ak Partide kongre süreci Sakarya gündemi ve siyasetiyle ilgili olarak habercilerin sorularını cevaplayacak.

Sakarya Park'ta canlı yayınlanacak olan program saat 21:00'da ekranlara gelecek.

Programı TV264.com.tr ve Medyabar.com üzerinde de izleyebilirsiniz. Ayrıca TV264 ve Medyabar'ın sosyal medya hesaplarından da program aynı anda canlı olarak verilecek.

İZLEYECİLER SORU ve GÖRÜŞLERİNİ YAZABİLECEKLER
 Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyeciler, gündemle ilgili görüşlerini TV264'ün Whatsapp  hattı 0533 615 0 224 ve  0532 7170 264 numaradan görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler

Sakarya'nın  televizyon kanalı TV 264'ü uydunuzdan izleyebilmek için yapmanız gerekenler bulunuyor. Türksat 3A uydusundan Batı lokasyonundan yayın yapan TV264 kanalı  Digital platformlarda yer almıyor.

Ancak internet üzerinden  İPTV'den izlemek mümkün..

http://canli.tv264.com.tr 
http://tv264.com.tr/canli-yayin
https://www.youtube.com/tv264
https://medyabar.com/canli-yayin
TV 264 hakkında detaylı bilgiler için kanalın resmi     sosyal medya hesapları ve www.medyabar.com’da yer alacak olan duyuruları takip etmek mümkün.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz