Akkuş'tan Sakaryaspor'a yapacaklarım bağış olacak sözü - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Akkuş'tan Sakaryaspor'a yapacaklarım bağış olacak sözü GÜNCEL

Akkuş'tan Sakaryaspor'a yapacaklarım bağış olacak sözü

Akkuş'tan Sakaryaspor'a yapacaklarım bağış olacak sözü

16 Nisan'da gerçekleşecek olan Sakaryaspor kongresine aday olması beklenen Uğur Akkuş'un ekibi Adayorum'a ziyarette bulundu. Ziyarette Akkuş'un 'Sakaryaspor için hazırladığı' projelerin yer aldığı kitap konuşuldu.

Mücahit GÜL

Uğur Akkuş, Sakaryaspor kongresine adaylığına bu hafta yapacağı görüşmeler sonunda karar verecek. Uğur Akkuş'un ekibi ise Sakarya’da medya ve gazetelere ziyaret ve görüşmelere şimdiden başladı. 

Hakan Çakıcı, Uğur Kent, Akın Aksakal ve Murat İçduydu Adayorum’u ziyaret ederek seçim için hazırlanan Uğur Akkuş'un projelerini içeren kitapçığı da taktim etti. Ziyarette Akkuş'un ekibine Adayorum Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Bulut ve köşe yazarı Safa Polat eşlik etti.

Ziyarette konuşan Erdal Çakıcı önümüzdeki günlerde bir araya gelerek Akkuş'un kongrede aday olup olmayacağını değerlendirerek kamuoyuna açıklayacaklarını dile getirdi.

Sakaryaspor ile ilişin geliştirdikleri projelerden de bahseden Çakıcı, '' Sayın Uğur Akkuş Sakaryaspor kulübü üzerinde hiçbir ticari beklenti ve planı olmadığını dile getiriyor. Dönemimizle ilgili idari tüm sorumluluğu alarak mali olarak verdiğimiz her kuruşun bağış olacağını dile getiriyoruz. Sakaryaspor genel kurulu onayı olmaksızın mali, idari ve ticari hiçbir tasarrufta bulunulmayacağını Sayın Akkuş'da ifade ediyor.'' Dedi.

Çakıcı ziyaretin sonunda Sakaryaspor ile ilgili hazırladıkları kitapçığı Adayorum Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Bulut'a teslim etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz