Akkuş'tan Bodrum maçı için iddialı sözler! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Akkuş'tan Bodrum maçı için iddialı sözler! SPOR

Akkuş'tan Bodrum maçı için iddialı sözler!

Akkuş'tan Bodrum maçı için iddialı sözler!

Sakaryaspor'un başkan adayı Uğur Akkuş, basın toplantısı sırasında Bodrumspor karşısında 6-2'lik alınan mağlubiyet sonrası rövanş maçı için iddialı açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor başkan adayı Uğur Akkuş, başkan seçilmesi halinde Bodrum hezimetini unutturacağını söyledi.

Akkuş, Bodrumspor ile oynanacak olan rövanş maçında takıma 500 bin TL galibiyet primi vereceğini ve en az 6 gol atılmasını istediğini açıkladı.

Uğur Akkuş'un konuşmasında, "Burada benim şu anki gündemim hezimetten bahsederken Bodrum'dan 6 tane gol. 6-2'lik mağlubiyet. Ben başkan olur olmaz. Bodrum ile bu sezon tekrar maç yapılacak. Bodrum maçında bunun karşılığı 6 tane gol atmadan o takım oradan dönmeyecek.

Atması içinde o kara leke silmesi içinde futbolculara 500 bin lira prim veriyorum. Buradan da söylüyorum. Koyacağım 500 bin lirayı 'Gidin ilk işiniz Bodrum'daki bu kara lekeyi silin' kardeşim.

Siz orda gol yiyorsunuz böyle bir şey olmaz. Bunun suçlusunu ben bilemem orası teknik konular. Ama şuan mademki o hezimetten bahsediyoruz, 500 bin lira prim koyuyorum futbolculara. 'Gidin oynayın bu maçın rövanşını bu şehre, bu taraftara özelliklede Tatangalar'a alın gelin' diyeceğim." ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz