AK PARTİ SAKARYA’DA HEDEF 200 BİN ÜYE - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
AK PARTİ SAKARYA’DA HEDEF 200 BİN ÜYE SİYASET

AK PARTİ SAKARYA’DA HEDEF 200 BİN ÜYE

AK PARTİ SAKARYA’DA HEDEF 200 BİN ÜYE

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 200 Bin üye hedefiyle il genelinde bir üyelik seferberliği başlattıklarını açıkladı.

Üyelik seferberliği kapsamında mahalle ziyaretleri gerçekleştiren İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı ilçesinde bulunan Şeker ve Korucuk Mahallelerine giderek, AK Parti’ye katılmak isteyen kişileri, partisine üye yaptı.

Mahalle ziyaretlerine İl Başkanı Yunus Tever’in yanı sıra, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Mahalle Başkanları ve bir grup partili yönetici de katıldı.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “AK Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz İlçe Başkanları Toplantısında, teşkilatlarımızla birlikte bir üye seferberliği kampanyası başlattık ve kampanya kapsamında kendimize yeni bir hedef belirledik. Sakarya genelinde AK Parti’mize kayıtlı şu anda 155 Bin üyemiz var.  Bu yıl içerisinde 50 Bin yeni üyeyi daha partimize dâhil ederek heyecanlı, güçlü ve yeni isimleri partimize kazandırmak istiyoruz.

155 Bin kişilik büyük ailemizi 200 Bin hedefiyle daha da büyüterek, yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz inşallah. Allah’a hamdolsun ki vatandaşlarımızın üye seferberliği kampanyamıza ciddi bir ilgisi ve katılımı var. İl Başkanlığı olarak bizlerde yeni normalleşme süreciyle birlikte fırsat buldukça sahaya iniyor ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz.

Bugün bu kapsamda Adapazarı ilçemizde bulunan iki büyük mahallemizi ziyaret ettik. Partimize üye olmak, davamıza omuz vermek isteyenlerle mahallelerimizde bir gönül birlikteliği gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı olmak isteyerek, partimize katılmak isteyen her bir hemşerimi, teşkilatlarımıza ve parti binalarımıza da davet ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

BAĞIMSIZ TÜRKİYE27 Haziran 2020, Cumartesi - 14.05

İnsanların haberi olmadan nasıl üye yaptığınızı ben kendim yaşadım,tabiki hemen istifa ettim,tamam üye yapın yaptıklarınızın istemese yine üye sayınız artar,konu şu üyelerinizin kongrelerde hiç bir etkisinin olmaması sorun,kendinize biat edenleri ayırıyorsunuz,tam bir anti demokratik durum,gerçi tüm partiler aynı,yapmayın kardeşim üye istediğinizi koyun oraya sizden hesap soran yokki,siz iktidarsınız size hesap sormazlar,bakın İYİ partiye ne kongreler vaktinde yapılıyor,tüzüğe asla uyulmuyor,kafalarına göre takılıyorlar yönetim atıyorlar,CHP keza öyle kendi içinde karışık ve dügüm olmuş ,hepinizi ALLAHA havale ediyorum.