AK Parti Pamukova'da yeni başvurular SİYASET

AK Parti Pamukova'da yeni başvurular

AK Parti Pamukova'da yeni başvurular

Ali İhsan Bilaloğlu

Eski Pamukova Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı, Ak Parti Milletvekili aday adayı Ali İhsan Bilaloğlu Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için aday adaylık başvurusunu Ak Parti İlçe Teşkilatına yaptı..

Ali İhsan Bilaloğlu
Ali İhsan Bilaloğlu

İlçe Başkanı Fatih Akın, eski Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Haziran 2018 seçimlerinde milletvekili aday adayı olan Ali İhsan Bilaloğlu’nun aday adaylık başvurusunda bulunmasının kendisini mutlu ettiğini ifade ederek, Bilaloğlun’a başarılar diledi.

İdris Güner

Pamukova Ak Partide hareketli saatler yaşandı.. İdris Güner Mart 2019 yerel seçimleri için belediye başkanlığı aday adaylık başvurusunu İlçe Teşkilatına yaptı..

Makine Mühendisi Pamukova belediyesi, Büyükşehir belediye meclis üyesi  İdris Güner dün Ak Parti İlçe Teşkilatına yanında bir gurupla gelerek 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için aday adaylık başvuru evraklarını İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim etti.

İdris Güner
İdris Güner

Başvurusunu İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim eden İdris Güner, Pamukova için hizmete talip olduğunu ifade ederek, “ Bugün aday adaylığı başvuru evraklarımı İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim ettim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Diğer aday adayı arkadaşlarımıza başarılar dilerim “ dedi.

Hikmet Ferudun Turan

Eski Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurusunu Ak Parti İlçe teşkilatına yaptı..

Hikmet Ferudun Turan
Hikmet Ferudun Turan

2004-2009 yılları arasında Pamukova belediye başkanlığı yapan, Ak Parti’nin kurucularından eski belediye başkanı Hikmet Ferudun Turan, 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için belediye başkanlığı aday adaylık başvurusunda bulundu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz