Adapazarı'nı Şiirle Sevdiler - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Adapazarı'nı Şiirle Sevdiler YAŞAM

Adapazarı'nı Şiirle Sevdiler

Adapazarı'nı Şiirle Sevdiler

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Sakaryalı yazar Cevriye Oymak, Bilgi Evi'nde çocuklarla buluştu.

Eğlenceli anların yaşandığı etkinlikte Oymak, çocuklarla şiirlerini okudu ve hayallerini konuştu. Yazar Oymak'a teşekkür eden Çelikel, “Çocuklarımız bizim için çok kıymetli. Onları sevindiren etkinliklerimizi sürdüreceğiz.” dedi.

Cevriye Oymak Çocuklarla Buluştu

Adapazarı Belediyesi Kasım ayı kültür sanat programları devam ediyor. Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında Sakaryalı Yazar Cevriye Oymak, çocuklarla buluştu. Adapazarı Belediyesi Merkez Bilgi Evi Seminer Salonu'nda gerçekleşen söyleşide eğlenceli anlar yaşandı.

Yıllar Sonra Hatırlamak İçin

Çocuklarla Adapazarı şiirleri okuyan Cevriye Oymak, öğütler de vererek, “Bol bol kitap okumalısınız. Bir kitabı elinize aldığınızda baskısından, kapağından, yazı karakterinden, resimlerinden değerlendirmeler yapınız.  Okuduğunuz kitaplardan ikişer cümle not almanız dahi çok önemli. Yıllar sonra dönüp baktığında çocukluğunuzun basamaklarını görürsünüz.” diyerek etkinliği düzenleyen Adapazarı Belediyesi’ne ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’e teşekkür etti.

Çelikel'den Teşekkür

Programın sonunda Yazar Oymak'a teşekkür eden Çelikel, “Tüm imkanlarımızı geleceğimiz olan çocuklarımız için seferber ettik. Sizlerin hedefleri olmalı ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmalısınız. Kitap okumalı ve araştırma yapmalısınız. Çok güzel bir program oldu. Kıymetli yazarımıza çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz