“AĞABEYİMİ ARIYORUM: ÇARESİZİM” GÜNCEL

“AĞABEYİMİ ARIYORUM: ÇARESİZİM”

“AĞABEYİMİ ARIYORUM: ÇARESİZİM”

Geçtiğimiz Pazartesi günü Adapazarı Orhan Camiinde lavaboya giren iki Suriyeli kardeş, lavabodan çıktıklarında birbirini bulamadı. Suriyeli kardeşlerden küçük olanı lavabodan çıktığında abisini göremeyince telaşa kapıldı.

ADAYORUM / CANER ZABUN

Çevreyi aramasına rağmen abisinden bir haber alamayan kardeşi Muhammet, “Abim kendi kendisine konuşan, Şizofreni hastası olduğu için çok telaşlandım. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum, abimi bulmak için sokaklara resmini astım ve görenlerin 0544 365 05 68 numaralı telefondan ulaşmasını ya da polise bildirmesini istiyorum.”

Abisini kaybeden Muhammet görenlerin insaniyet namına kendilerine mutlaka ulaşmasını söylerken: “Abim Şaban Suriyeli 24 yaşında, üzerinde kimliği de yoktur. En son Orhan camiinin orada görülmüşdü. Siyah orta uzunlukta saçları ve siyah uzun sakallı, yeşil gözlüdür. Gözleri hastalığından dolayı şişiktir, üzerinde ise mavi mont, siyah kot pantolon ve siyah spor ayakkabısı vardı.

Kendi kendine sürekli konuşup sigara içer. Akyazı’dan Adapazarı’na geldiğinde kayboldu. Normalde Akyazı’da yaşıyor. Kayıp olan abim şizofreni hastası olduğu için biran önce bulunması gerekiyor. Görenlerin Allah rızası için polise ya da 0544 365 05 68 numaradan bana ulaşmalarını rica ediyorum. En son arayan kişilerce abim Ankara Caddesi ve Çark Caddesinde görüldüğü söylendi” İfadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz