7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında Finalistler Belli Oldu - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında Finalistler Belli Oldu YAŞAM

7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında Finalistler Belli Oldu

7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında Finalistler Belli Oldu

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasında faaliyetlerini yürüten ve çoğunluğunu ısıtma, soğutma ve mekanik tesisat sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu 7. Meslek Komitesi tarafından gerçekleşen futbol turnuvasında yarı final müsabakaları gerçekleştirildi.

20 Ocak Pazartesi akşamı saat 19:30’da ‘Serdivan Halı Saha’da gerçekleşek final mücadelelerinde, turnuvanın final biletini alan Özler Teknik ve Delta Teknik takımları şampiyonluk kupası için, Tek Yapı ile Akel Teknik takımları da üçüncülük mücadelesi için ter dökecekler.

SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, tüm sektör temsilcilerini turnuvanın final mücadelelerini izlemeye davet ederek. “Gelenek haline getirdiğimiz futbol turnuvamızın adım adım finaline yaklaşıyoruz. Final mücadeleleri kapsamında takımlarımızın güzel mücadelelerine tanık olacağız.

Sakaryaspor Başkanı Sayın Cumhur Genç törene katılarak Kupayı kazanan takıma takdim edecek ve komitemizin Sakaryaspor’a destek olmak için aldığı 1965 kuruluş yılına özel formayı şampiyon takıma hediye edecek. Turnuvaya oynayarak ve seyrederek katkı veren tüm takım ve sektör temsilcilerine teşekkür ediyor ve herkesi final karşılaşmalarını izlemeye davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz