5 MİLYONU BULURSA ADAY OLACAK! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
5 MİLYONU BULURSA ADAY OLACAK! SPOR

5 MİLYONU BULURSA ADAY OLACAK!

5 MİLYONU BULURSA ADAY OLACAK!

Finalde kaybettikten hemen sonra kongre kararı alan Sakaryaspor’da başkan kim olacak? Sakaryaspor Başkanvekili Cumhur Genç 5 milyonu bulursa aday olacağını açıkladı.

Sakaryaspor 1.Lig’in kapısından döndükten sonra kongre kararı almıştı. Spor kamuoyunun bayram tatilinde ki gündemi ‘Başkan kim olacak?’ sorusuna cevap aramak oldu.

Geçtiğimiz sene başkan adaya olduğunu açıklayan ve son anda adaylıktan çekilen işadamı İbrahim Şahin’in görüşmeler yaptığı konuşulurken, Cevat Ekşi yönetiminde Başkanvekili olan Cumhur Genç’te görüşmelerini sürdürüyor.

Haberlisin editörü, Sakaryaspor Başkanvekili Cumhur Genç’e 16 Haziran’da yapılacak kongrede aday olup olmayacağını sordu. Genç “Sakaryaspor için hayal satmaya kimsenin hakkı yok. Takımın lige sorunsuz girebilmesi için 5 milyona ihtiyaç var. Transferin açılması ve takımın korunması için 5 milyonu bulursam kongrede aday olurum. Cebinde 5 milyonu olmayan kimsenin ortaya çıkıp adayım demesi doğru olmaz” dedi.

Mevcut yönetimden bazı isimlerin yanına yeni isimlerinde eklendiği bir liste çalışmaları olduğunu doğrulayan Cumhur Genç “Özellikle belirtmek istiyorum. Görüşmelerimiz sürüyor.

Şehirde bir dizi görüşmeler yaptık. İstanbul’da da görüşmelerimiz olacak. Eğer görüşmelerimizden beklenen sonucu alırsak aday olurum. 5 milyon lige başlamadan bulunmalı. Bayram tatilinin ardından durum daha net ortaya çıkar” dedi.

Cumhur Genç yönetim oluşturmak için görüşmeler yaptığı isimlerin yazılıp-çizilmesinin şimdilik doğru olmayacağını ifade ederken, transferin açılması ve mevcut kadronun korunması için 5 milyon rakamının önemli olduğuna vurgu yaptı.

Sakaryaspor’da başkan kim olacak sorusuna cevap 9 günlük bayram tatilinin ardından daha net verilebilecek görünüyor.

Öte yandan İbrahim Şahin’in kongrede aday olacağı tezini savunanların sayısı hayli fazla. Şahin’in yeni dönemde Sakaryaspor başkanı olmak için Ekrem Yüce ile de görüştüğünü ve destek istediği konuşuluyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz