2 Kişiyi Bıçakladı: 'Sarhoştum Hatırlamıyorum' Dedi GÜNCEL

2 Kişiyi Bıçakladı: 'Sarhoştum Hatırlamıyorum' Dedi

2 Kişiyi Bıçakladı: 'Sarhoştum Hatırlamıyorum' Dedi

Ferizli ilçesinde alışveriş için girdiği markette 2 kişiyi bıçaklayan A.T sorgusunda "Sarhoştum hatırlamıyorum" şeklinde ifade verdikten sonra tutuklandı

Olay, Ferizli ilçe merkezindeki Devlet Mahallesi'nde bir markette gece saatlerinde yaşanmış, alışveriş için iş yerine giren A.T reyonları dağıttığı için kendisine tepki veren işletme sahibi İ.D ve müşteri Y.A'yı bıçaklamıştı.Ferizli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olaydan sonra saldırgan A.T'yi yakalayarak gözaltına almıştı.
"Sarhoştum hatırlamıyorum"
Emniyette sorguya alınan 17 yaşındaki A.T'nin ifadeleri şaşkına çevirdi. Olayı neden yaptığı sorusuna cevap veren A.T,"Önce onlar sataştılar, ben de vurdum. Sarhoştum, ne yaptığımı hatırlamıyorum" ifadelerini kullandı.Burada işlemleri tamamlanan şüpheli, Ferizli Adliyesi'nde çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarka Ferizli Cezaevi'ne gönderildi.
Yaralılar taburcu oldu
Öte yandan, SAÜEAH'ta tedavi gören yaralılardan market sahibi İ.D'nin midesinden kritik bir operasyon geçirdiği öğrenildi. 2 yaralı, dün akşam saatlerinde tedavi gördükleri hastaneden  taburcu edildi.
 Mustafa Üstibi-Medyabar.com
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Yakini10 Şubat 2019, Pazar - 22.20

Allah aşkina araştirip dogru haber yapın...hasta hala tedavi altinda nerede tapurcu oldu...