12 Ay Taksitli Satışlarda Süre Uzatıldı EKONOMİ

12 Ay Taksitli Satışlarda Süre Uzatıldı

12 Ay Taksitli Satışlarda Süre Uzatıldı

MOBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Arabul, cep telefonu, tablet ve bilgisayar ürünlerinde 12 taksitli satışların Nisan sonuna kadar devam edecek olmasında dolayı memnun olduklarını kayetti.

SÜRE UZATILDI

Kısa adı MOBİSAD olan Mobil İletişim Araçları Ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Arabul, cep telefonu, tablet ve bilgisayar satışlarına getirilen 12 taksit uygulamasının BDDK tarafındna Nisan ayı sonuna kadar devam edeceğini açıkladı. 

Arabul, “Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, 3 bin 500 TL'nin üzeri cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilerde 12 aylık taksit imkanının Nisan sonuna kadar devam edeceğini açıkladı. Sektör olarak bu süre uzatımını olumlu karşılıyoruz” dedi.

VATANDAŞ VE SEKTÖR MEMNUN

Arabul son olarak ise şunları kaydetti: “Satışlar şu an da Nisan ayına kadar devam edecek. Vatandaşlarımızdan ilgi gören bu uygulamanın Nisan sonuna kadar devam edecek olmasından dolayı hem vatandaşlar hem de sektör temsilcileri memnunuz. 3 ay kadar daha devam edecek olan taksit uygulamasından faydalanmak isteyenler bu imkanı kaçırmasın.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz