12 Ay Taksitli Satışlar Başladı EKONOMİ

12 Ay Taksitli Satışlar Başladı

12 Ay Taksitli Satışlar Başladı

MOBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Arabul, cep telefonu, tablet ve bilgisayar ürünlerinde 12 taksitli satışların başladığını açıkladı.

YOĞUN TALEP VAR

Kısa adı MOBİSAD olan Mobil İletişim Araçları Ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Arabul, cep telefonu, tablet ve bilgisayar satışlarına getirilen 12 taksit uygulaması sonrasında mağazalarda satışların başladığını açıkladı. Arabul, “12 taksit kararı sonrası mağazalarda satışlar başladı. Şu anda vatandaşlarımızın bu konuda yoğun taleplerini görüyoruz. Bu konuda düzenleme yapılmasını olumlu karşılıyoruz” dedi.

VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Satışların 31 Ocak’a kadar devam edecek 12 taksit uygulamasının bu tarihten sonra 3 bin 500 TL altındaki cihazlar için uygulanacağını aktaran Arabul, “31 Ocak sonrasında sadece 3 bin 500 TL altındaki cihazlar için 12 taksit uygulaması devam edecek. Bunun için uzun vadeli taksit imkanından yararlanmak isteyen herkesi elini çabuk tutmasını tavsiye ediyoruz. Yaklaşık 2 ay sürecek bu uygulamayı vatandaşlarımız kaçırmasın” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Metin9 Nisan 2019, Salı - 02.53

Bende alayım.metim .